biz kimiz

KARINCA GİBİ ÇALIŞIRIZ...

PROJE TEKNESİ ?

Hani derler ya "bu iş bizim ekmek teknemiz" işte,burada
başlıyor bizim işimiz... Proje üretmek, hazırlamak, sunmak,
biz herkesin baktığından daha farklı bakıyoruz iş dünyasına.
Proje teknemiz, bir amaç, bir rota ile yola çıktı...Bizler yıllarca farklı adalara demir atarak, her adada farklı bilgiler öğrerek işimizi
ve kendimizi geliştirdik, şimdi rotamız kalite, görsellik ve kurumsallık dolu, sizleri bilgilerimizden yararlanmanız için
proje teknemize davet ediyoruz...

unutmadan bu yolculuk esnasında bizimle olmanız için
bizden sadece DERGİ GAZETE KATALOG isteyiniz...

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

PROJE teknesi EKİBİ

Sedat Gül

Genel Koordinatör Teknemizin kaptanı. Kurumsal kimlikten başlayarak içerik ve tanıtım projelerini en dalgalı okyanuslarda bile dünyanın en bereketli limanlarına ulaştırmayı başaran tam bir profesyonel onunla ve ekibiyle çalışmak ayrıcalıktır.

Gülay Gül

Müşteri Temsilcisi Adı üzerinde… O iş hayatında sizlerin yüzünü "gül"dürmeyi şiar edinmiş bir iletişim insanı. Tecrübesi ve deneyimi ile kurumsal beklentilerinize anında çözüm üreten sizleri doğru hedeflere taşıyan bir içerik yöneticisi arayanlar için doğru adres

Cüneyt Mert

Sanat Yönetmeni CünEIGHT... Onun adı bile tasarım… Yaklaşık 20 yıldır Türkiye'nin en prestijli Ajanslarında, TV'ler de,Gazetelerde yüzlerce başarılı projeye imza atan yönetmenimiz Cüneyt, dergi, ilan ve katalog tasarımında tek kelimeyle rakipsiz.

Melih Uslu

Editör İçerik yönetiminde kılçıksız filetonun adı. Bugüne dek The Daily Telegraph, Le Figaro, Die Welt ve Gulf News'in de aralarında bulunduğu 20'den fazla gazete ile 50'den "biraz" az dergiye içerik üreten genç ruhlu editörümüz, dünyaca ünlü inflight dergilerde de yayın yönetmeni.

Hande Eagle

Editör Leicester Üniversitesi'nde sosyoloji lisansı alan Eagle, uluslararası bir gazeteci, çevirmen, editör ve sanat eleştirmeni. Birçok global yayına içerik üreten editörümüz, Cambridge limanından proje teknemize katıldı.

Lola Aykutoğlu Kaliszewska

Fotoğrafçı Moskova Akademisi'nden "fotoğraf sanatçısı" diploması alan Kaliszewska, Rusça, Türkçe, İngilizce ve Lehçe biliyor. Sanatçımızın çektiği 4 binden fazla fotoğraf, bugüne kadar dünyanın dört bir köşesinde satın alındı.

Emre Çaylak

Fotoğrafçı ABD - Türkiye hattında yaşayan Emre, New York'ta International Center of Photography'de tedrisatını tamamladı. Vivian Maier ekolünden gelen sanatçı, Time, Guardian ve NY Mag'de yayınlanan işleriyle ses getirdi.

Arap Kadri

Sirket Çaycısı Uluslararası çaycımız bir çok şirkette sıcak ve soğuk ikramlarda bulunarak yönetici ve çalışan ekibin adeta motivasyon pınarı olmuştur.en son gün yüzü görmemiş tüm dedikoduları canlı yayın olarak izletir ve yaşatır. :)))

REFERANSLARIMIZ

  • +90(216) 573 91 86

  • info@projeteknesi.com